Utrhni si dopravu zdarma nad 1 399 Kč. Platí pouze DNES!  ❤️

0Přejít do košíku0 Kč

menu

Ovoce jako právě utržené

Při výběru ovoce jsme pekelně přísní a kontrolujeme každou várku. Do našeho kotlíku můžou jen dokonale zralé a šťavnaté plody – díky vakuu si totiž svou čerstvou krásu uchovají až do skleničky!

Nižší teplota zpracovává ovoce tak šetrně, že chutná jako právě utržené ze stromu.

Bez barviv, aromat a zahušťovadel

U našich dobrot žádné „zlepšováky“ nenajdeš. Sytou barvu, intenzivní vůni i chuť tvoří poctivá nálož ovoce.

Chceš příklad? Běžný sirup má sotva 1 % ovoce a zbytek je cukr. U nás je to přesně naopak. Ovoce hraje prim a cukr mu jen brnká doprovod. Proto mu ani neříkáme sirup, ale ovoce na limonádu. Třeba to malinové obsahuje 54 % malin! A chutná jako prázdniny na babiččině zahradě.

Vitamíny bez úhony

Vysoká teplota ovoci nesvědčí. Proto ho zpracováváme pod sníženým tlakem a teplotou. Díky tomu si naše dobroty uchovávají nejen chuť a vůni, ale i maximum přirozených vitamínů a minerálů – i ty choulostivé, které by teplota jinak zničila.

S Utrhni si nejen parádně pochutnáš, ale dopřeješ si i štědrou dávku vitamínů.



Uživatelské recenze

Gabriela Mošová

  14.05.2026

výborná

Stanislava Viktorová

  18.07.2025

Miluji zázvor a ta jejich unikátní limonáda CIPOZA je naprostá pecka! Léto-zima, pijeme ji pořád. A taky ještě jedna chuťovka... Džem - Černý rybíz. Džem, co chutná jako dětství. Vánočka, namažu máslo – a pak přijde ten okamžik. Lžička džemu. Ne obyčejného, ale takového, co má v sobě vzpomínky. Zavřu oči - dětství, ta chuť, hotové dětství a sobotní rána. Mňam!

Uživatel Heureky

  07.06.2025

Skvělé produkty

Stanislava Viktorová

  18.07.2025

Miluji zázvor a ta jejich unikátní limonáda CIPOZA je naprostá pecka! Léto-zima, pijeme ji pořád. A taky ještě jedna chuťovka... Džem - Černý rybíz. Džem, co chutná jako dětství. Vánočka, namažu máslo – a pak přijde ten okamžik. Lžička džemu. Ne obyčejného, ale takového, co má v sobě vzpomínky. Zavřu oči - dětství, ta chuť, hotové dětství a sobotní rána. Mňam!

Uživatel Heureky

  21.07.2025

Chuť mě velmi překvapila Dávám si i do jogurtu

Uživatel Heureky

  20.11.2025

Mám zkušenosti s několika džemy a ořechovými pomazánkami. Za mě skvělé. Na ostatní zboží teprve čekám, jak budou chutnat:). Jen bych chtěla firmu poprosit, aby lépe balila zboží, resp. lépe zajistila krabici proti poškození. Uvnitř bylo zboží dobře zabaleno, v bublinkových fóliích, ale samotná krabice byla zalepena velmi vágně.



Ochutnej ty nejoblíbenější dobroty z Moravy